• Hjem
  • Presentasjon
  • Meritter

Meritter

Oversikt over større konkurranser

ÅrKonkurranseDirigentPlass*Program
2016 SIDDIS Brass Philip Hannevik 8  
2016 NM Adam Cooke 9 Pliktnr.: Searching for Light (Stig Nordhagen), selvv.: REM Scapes (Thomas Doss)
2015 NM Thomas Rimul 10 Pliktnr.: Of Distant Memories (Edward Gregson), selvv.: Sketches from Nowhere (Thomas Doss)
2014 SIDDIS Brass Philip Hannevik 8  
2014 NM Thomas Rimul 8 Pliktnr.: Mutant Sonorities (Torstein Aagard-Nilsen, selvv.: Graffiti (Knut Vaage)
2013 SIDDIS Brass Philip Hannevik 7  
2013 NM Karl Ole Midtbø 8 Pliktnr.: A Tale as Yet Untold (Philip Sparke), selvv.: Titan's Progress (Hermann Pallhuber)
2012 NM Thomas Rimul 5 Pliktnr.: Goldberg 2012 (Svein Henrik Giske), selvv.: Klang(!) (Ørjan Matre)
2011 NM Thomas Rimul 5 Pliktnr.: The Power of the Soul (Maurice Hamers), selvv.: Seid, versjon A (Torstein Aagaard-Nilsen)
2010 NM Thomas Rimul 3 Pliktnr.: Sketches from Nowhere (Thomas Doss), selvv.: The Trumpets of the Angels (Edward Gregson)
2009 NM Thomas Rimul 5 Pliktnr.: Rococo Variations (Edward Gregson), selvv.: Exergy Re-revisited (Dag Egil Njaa)
2008 SIDDIS Brass Thomas Rimul 8  
2008 NM Thomas Rimul 8 Pliktnr.: Odin (Arthur Butterworth), selvv.: Titan's Progress (John P. Alliston)
2007 SIDDIS Brass Selmer Simonsen 6  
2007 NM Trond Korsgård 9 Pliktnr.: Cloudcatcher Fells (John McCabe), selvv.: Chain (Piet Swerts)
2006 NM Trond Korsgård 7 Pliktnr.: Klang(!) (Ørjan Matre), selvv.: Guovssahasat (Per Anders Emilsen)
2005 NM Cathrine Winnes 8 Pliktnr.: Riffs and Interludes (Torstein Aa. Nilsen), selvv.: Montreux Wind Dances (Carl R?tti)
2004 NM Tomas Rimul 3 Pliktnr.: Graffiti (Knut Vaage), selvv.: Exergy Re-revisited (Dag Egil Njaa)
2003 Grenland BF Gavin David Lee 3 Pliktnr.: Spectrum (Gilbert Vinter), selvvalgt progr. og kirkekonsert.
2003 NM Bjørn Sagstad 7 Pliktnr.: A Kensington Concerto (Eric Ball), selvv.: Salamander (John McCabe)
2002 Grenland BF Bjørn Sagstad 4 Pliktnr.: Toccata (Wilfred Heaton), selvv. progr. og kirkekonsert.
2002 NM Frank Renton 8 Plitknr.: Albion (Jan van der Roost), selvv.: Between the Moon and Mexico (Philip Sparke)
2000 SIDDIS Brass Espen Andersen 6  
2000 NM Bjørn Sagstad 7 Plikt: Contest Music (W. Heaton), Selv: Partita (P. Sparke)
1999 Åpent EM Bjørn Sagstad 5  
1999 NM Helge Haukås 5 Plikt: Devil and the Deep, Blue Sea (D. Bourgeois), Selv: Jazz (P. Wilby)
1998 NM Nicholas Childs 5 Plikt: Hymns at Heavens Gate (E. Howarth), Selv: Concerto Grosso (D. Bourgeois)
1997 NM Nicholas Childs 5 Plikt: Isaiah 40 (R. Redhead), Selv: Lowry Sketchbook (P. Wilby)
1996 NM Ray Farr 4 Plikt: Energy (R. Simpson), Selv: Dances and Arias (E. Gregson)
1995 NM Maurice Hamers 4 Plikt: King's Messenger (G. Lloyd), Selv: Masquerade (P. Wilby)
1994 NM Maurice Hamers 3 Plikt: Quintessence (R. Redhead), Selv: Cambrigde Variations (P. Sparke)
1993 NM Maurice Hamers 3 Plikt: Firestorm (S. Bulla), Selv: Partita (P. Sparke)
1992 NM Ray Farr 7 The Essence of Time (P. Graham)
1991 NM Michael Antrobus 6 Ballet for Band (J. Horovitz)
1990 EM Ray Farr 8 Plikt: The Essence of Time (P. Graham), Selv: Dances and Arias (E. Gregson)
1990 NM Michael Antrobus 5 Blitz (D. Bourgeois)
1989 SIDDIS Brass Karl Ole Midtbø 7  
1989 EM Karl Ole Midtbø 7 Plikt: Trittico for Band (J. Curnow), Selv:Festival Music (E. Ball)
1989 NM Karl Ole Midtbø 1 Festival Music (E. Ball)
1988 SIDDIS Brass Trevor Walmsley 5  
1988 NM Ray Farr 7 Connotations (E. Gregson)
1987 NM Tom Brevik 9 Pageantry (H. Howells)
1986 SIDDIS Brass Sigmunn Ofstad 6  
1986 NM Sigmunn Ofstad 6 Contest Music (W. Heaton)
1985 Siddis Brass Sigmunn Ofstad 5  
1985 NM Tom Brevik 4 Dances and Arias (E. Gregson)

* Alle plasseringer er i øverste divisjon unntatt:
** 1. divisjon

Utskrift E-post